Şubat 2021 Yetkinlik Takvimi

ŞUBATAKSİYONLİNK
1Doç. Dr. Sait Uluç’un “Zaman Yönetimi” adlı çalışmasını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/?p=907
2“10 Popüler Zaman Zaman Yönetimi Tekniği”ni inceleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/10-populer-zaman-zaman-yonetimi-teknigi/
3Öğle Molası’nda Alp Bulak’ın “Verimli Çalışma ve Stratejik Önceliklendirme” başlıklı konuşmasında buluşalım.
4“Usta Bir Erteleyicinin Zihninde” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/usta-bir-erteleyicinin-zihninde/
5“The Lottery of Birth” Filmini izleyiniz.
6“İki Katı İşi Yarı Zamanda Yapma Sanatı” kitabını okuyunuz.
7“Boş Zamanının Kontrolünü Nasıl Kazanırsın?” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/bos-zamaninin-kontrolunu-nasil-kazanirsin/
8“İş Hayatının Can Damarı: Zaman Yönetimi” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/is-hayatinin-can-damari-zaman-yonetimi-2/
9“Kişisel ve Örgütsel Zaman Yönetimi” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/kisisel-ve-orgutsel-zaman-yonetimi-2/
10“Zamanı ve Hayatı Yönetmenin Japoncası: KANBAN Tekniği” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/zamani-ve-hayati-yonetmenin-japoncasi-kanban-teknigi-2/
11“2 Mükemmel Zaman Yönetimi Tekniği” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/2-mukemmel-zaman-yonetimi-teknigi/
12“Pomodoro Tekniği” ile çalışma programı oluşturmayı deneyiniz.
13“Odaklanma Egzersizleri” videosundaki teknikleri uygulayınız.http://www.gencfinanskulup.com/odaklanma-egzersizleri/
14“Stres Yönetimi” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/stres-yonetimi/
15“Stres Beynimize Ne Yapar?” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/stres-beynimize-ne-yapar/
16“Stres Beyni Nasıl Etkiler?” yazısını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/stres-beyni-nasil-etkiler/
17Öğle Molası’ında Bora Erkmen’in “Odaklanma Sanatı” başlıklı seminerinde buluşalım.
18Dr. Kl. Psk. Gül Çörüş’ün “İnsan Beyni ve Stres” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/insan-beyni-ve-stres/
19“Dönüşümlü Burun Nefesi” tekniğini deneyimleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/donusumlu-burun-nefesi/
20“The Mind Explained” belgeselini izleyiniz.
21“Stresi Nasıl Arkadaşınız Haline Getirirsiniz?” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/stresi-nasil-arkadasiniz-haline-getirirsiniz/
22“Kadın ve Erkek Çalışanların Stresle Baş Etme Sürecinde Yönetimden Beklentilerine İlişkin Nitel Bir Araştırma” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/kadin-ve-erkek-calisanlarin-stresle-bas-etme-surecinde-yonetimden-beklentilerine-iliskin-nitel-bir-arastirma/
23“COVID-19: Sık Görülen Stres Tepkileri Nelerdir?” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/covid-19-sik-gorulen-stres-tepkileri-nelerdir/
24“Stressiz Üretkenlik Sanatı” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/stressiz-uretkenlik-sanati/
25“Örgütsel Stres Kaynaklarının Analizi” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/orgutsel-stres-kaynaklarinin-analizi/
26“İş Bitirici – David Allen” kitabını okuyunuz.
27“HEAL” belgeselini izleyiniz.
28“Stresli Olacağınızı Bildiğinizde Nasıl Sakin Kalabilirsiniz?” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/stresli-olacaginizi-bildiginizde-nasil-sakin-kalabilirsiniz/
28“Stres Altındaki Beyin” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/stres-altindaki-beyin/
28“Baskı Altında Neden Boğuluyoruz? Bundan Nasıl Kurtulabiliriz?” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/baski-altinda-neden-boguluyoruz-bundan-nasil-kurtulabiliriz/
28“Stres Kaynaklarının Kariyer Yönetimine Etkileri” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/stres-kaynaklarinin-kariyer-yonetimine-etkileri/