Partnerlik

Neden Genç Finans Kulüp ?

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı-Genç Finans Kulüp olarak, beraber büyümenin gücüne inanarak partnerlik çalışmalarımızı Türkiye’nin 81 ilinde sürdürüyoruz. Haftalık ve aylık toplantılarla bir araya gelerek kulüplerin çalışmalarının ülke geneline yayılmasında destek olmaktayız ve kulüp organizasyonlarını desteklemekteyiz. 

Öğrenci Topluluklarına Sağlanan Avantajlar 

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı tarafından sponsonsorluk hizmetleri, network imkanları ve İstanbul Kanyon Avm’de bulunan vakıf ofisi öğrenci kulüplerinin hizmetine sunulmaktadır. 

81 ilde yer alan stratejik ortaklığımız olan öğrenci kulüpleri, Genç Finans Kulüp etkinliklerinden ve sertifika eğitimlerinden faydalanmaktadırlar. 

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’deki öğrenci kulüp faaliyetlerinin tanıtımları dijital platformlarda yapılmaktadır. 

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı ve Genç Finans Kulüp web sayfalarında anlaşmalı olduğumuz öğrenci kulüplerinin logolarını ve isimlerini konumlandırarak tanıtımları desteklenmektedir. 

Stratejik ortaklığımız olan kulüplerle bulundukları illerde organizasyonlar düzenleyip ortak çalışmalar yürütülmektedir. 

Danışmanlık Hizmeti 

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı 81 ilde finans yöneticileri ile şehirlerde hizmet vermektedir. Partnerlik kuracağımız öğrenci topluluklarının yer aldıkları şehirlerde bulunan vakıf profesyonelleri, kariyer danışmanlığı sağlamaktadır.