Mayıs 2021 Yetkinlik Takvimi

MayısAKSİYONLİNK
2“Kişisel Liderliğin 12 Prensibi” adlı yazıyı okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/kisisel-liderligin-12-prensibi/
3“Kişisel Liderlik ve Bir Dakika Yöneticisi – Laurence Hawkins” kitabını okuyunuz. 
4“Kişisel Liderlik” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/kisisel-liderlik/
5“Yöneticilik ve Liderlik Ayrımında Kişisel Farklılıkların Rolü” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/yoneticilik-ve-liderlik-ayriminda-kisisel-farkliliklarin-rolu/
6“Başarının 12 Sihirli Anahtarı” TedX konuşmasını izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/basarinin-12-sihirli-anahtari/
7“İlişki Yönetiminde 10 Önemli Adım” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/iliski-yonetiminde-10-onemli-adim/
8“İlişki Yönetiminde ve Liderlikte Sezgilerin Rolü” makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/iliski-yonetiminde-ve-liderlikte-sezgilerin-rolu/
9“Liderlik Tarzınızı Nasıl Geliştirebilirsiniz?” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/liderlik-tarzinizi-nasil-gelistirebilirsiniz/
10“Kişisel Liderlik ile Fark Yaratmak” podcast yayınını dinleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/kisisel-liderlik-ile-fark-yaratmak/
11“Etkili Liderlerin 5 Güçlü Özelliği” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/etkili-liderlerin-5-guclu-ozelligi/
12“Gelecek Benliğinizin Kontrolünü Elinize Alın” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/gelecek-benliginizin-kontrolunu-elinize-alin/
13“Odak: Mükemmeliyetin Gizli Sebebi” yazısını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/odak-mukemmeliyetin-gizli-sebebi/
14“Büyük Liderlik Öz Liderlikle Başlar” TedX konuşmasını izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/buyuk-liderlik-oz-liderlikle-baslar/
15“Kendini Yönetme Becerisini Bir Yaşam Pratiği Haline Getirmek İçin Öneriler” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/kendini-yonetme-becerisini-bir-yasam-pratigi-haline-getirmek-icin-oneriler/
16“Başarılı Olmak İçin Kendine Odaklan” yazısını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/basarili-olmak-icin-kendine-odaklan/
17“Tek Fark Sizi Lider Yapar!” videosunu izleyiniz.http://www.gencfinanskulup.com/tek-fark-sizi-lider-yapar/
18“Meraklılıktan Yetkinliğe” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/merakliliktan-yetkinlige/
19“Kişisel Liderlik” yazısını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/kisisel-liderlik-2/
20“Hangi Tip Yöneticisiniz?” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/hangi-tip-yoneticisiniz/
21“Karakter Rengine Göre Liderlik Stilleri” yazısını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/karakter-rengine-gore-liderlik-stilleri/
22“Yeni Nesil Liderliğe Yol Gösteren Bir Yaklaşım” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/yeni-nesil-liderlige-yol-gosteren-bir-yaklasim/
23“Kişisel Markanızı Nasıl Oluşturursunuz?” yazısını okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/kisisel-markanizi-nasil-olusturursunuz/
24“Davranış Geliştirmede Nörobilimin Önemi ve Liderlik Gelişimine Katkısı” HBR makalesini okuyunuz.http://www.gencfinanskulup.com/davranis-gelistirmede-norobilimin-onemi-ve-liderlik-gelisimine-katkisi/